ŠK Val Koper
Novice
• Šahovski klub Val - Koper • Club scacchistico Val - Capodistria • Koper, 24.07.2024  domov - na začetno stran kontakti - pošlji vprašanje      
Glavna izbira
Izbrano za vas
 
Sponzorji in donatorji
Koristne povezave
ŠK Val-Koper
Gortanov trg 15
6000 Koper

Več podatkov...
Statistika strani
Skupaj objav 926
Skupaj ogledov 818666 strani
Oddano glasov 583

Skupaj 1868097 prikazov
Skupaj obiskov
Online 1 obiskovalec
free counters
Postanite donator
Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!

"Več napak kot ima partija, bolj nam ostane v spominu, saj smo med partijo trpeli in skrbeli glede vsake od napak." (Viktor Korčnoj)
Koledar prireditev - Julij - 2024
nedeljaponedeljektoreksredačetrtekpeteksobota
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

19.05.2024 17:58:09

Ciklus Turnirjev 2024 - OŠ Koper

Ciklus Turnirjev 2024 na OŠ Koper

(Koper, 13.10.2023 do 17.05.2024)

V petek, 17.5.2024, se je zaključil letošnji Ciklus turnirjev na OŠ Koper. Sodelovalo je 58 učencev iz 8 obalnih šol in en tekmovalec iz Vrtca Koper. Zmagovalci so:

Skupna razvrstitev (isti so tudi v skupini F15):

Mesto Ime in Priimek Šola
1. mesto Tristan Stergar OŠ Elvire Vatovec Prade
2. mesto Artur Jazbec OŠ Koper
3. mesto Lan Furlan OŠV Ankaran

Skupina F12

Mesto Ime in Priimek Šola
1. mesto Nikola Topić OŠ Koper
2. mesto Simon Furlan OŠ Elvire Vatovec Prade
3. mesto Aron Stergar OŠ Elvire Vatovec Prade

Skupina F9

Mesto Ime in Priimek Šola
1. mesto Filip Močibob OŠ Koper
2. mesto Denis Popović OŠ Elvire Vatovec Prade
3. mesto Filip Topić OŠ Koper

Skupina D15

Mesto Ime in Priimek Šola
1. mesto Eva Nurtdinova OŠ Antona Ukmarja
2. mesto Jović Zara OŠ Antona Ukmarja
3. mesto Felda Estelle SE P.P. Vergerio il »Vecchio«

Skupina D12

Mesto Ime in Priimek Šola
1. mesto Paulin Michele OŠ Antona Ukmarja
2. mesto Milinkovič Sara Vida OŠ Dušana Bordona
3. mesto Paoli Tina SE P.P. Vergerio il »Vecchio«

Skupina D9

Mesto Ime in Priimek Šola
1. mesto Novak Karolina OŠ Elvire Vatovec Prade
2. mesto Kocjan Krismari OŠ Šmarje
3. mesto Hađić Neira OŠ Dušana Bordona

Čestitke vsem udeležencem!



Ocena:  Ogledov: 69  Zapisal: Damjan Japelj, dodano: 19.05.2024 17:58:09

07.04.2024 10:06:29

Novi FIDE mojster - Jernej Kozlovič

Mladi član ŠK Val – Koper Jernej Kozlovič je novi FIDE mojster

Naslov si je prislužil z izjemnimi turnirskimi dosežki v zadnjem letu dni.

Gre za prvega avtentičnega FIDE mojstra na Obali!

Za velik uspeh Jerneju iskreno čestitamo!



Ocena:  Ogledov: 85  Zapisal: Damjan Japelj, dodano: 07.04.2024 10:06:29

07.03.2024 09:43:58

MLADINSKO DRŽAVNO PRVENSTVO V ANKARANU


(Ankaran, 26.02. - 01.03.2024)

Foto: Ervin Pregelj

Med 26. februarjem in 1. marcem, se je v hotelu Adrija v Ankaranu, odvijalo 31. Državno mladinsko prvenstvo v standardnem šahu . Tekmovalo je 183 mladih šahistov iz 31 slovenskih klubov in društev.

Prvenstva v standardnem šahu se je udeležilo tudi dvanajst mladih članov in članic .V soboto, 2. marca pa so se naši člani in članice udeležili tudi Državnega mladinskega prvenstva v pospešenem šahu , kjer je nastopilo rekordnih 323 igralk in igralcev.

V starostni skupini Fantje do 16 let (F16) je Jernej Kozlovič postal dvakratni državni prvak , saj je osvojil 1. mesto v standardnem šahu in 1. mesto v pospešenem šahu.

Vidne uspehe so dosegli še: Tristan Stergar 9.mesto, Tibor Milharčič , 7. mesto v standardnem šahu in Michelle Paulin Vohar 6. mesto, Tristan Stergar 14. mesto, Lan Furlan 21. mesto in Artur Jazbec 22. mesto v pospešenem šahu.

Vsi ti igralci so osvojili polovico točk ali pa več.

Velika večina naših igralcev, se je prvič udeležila tako močnega turnirja. Ne glede na rezultat in število zbranih točk si vsi zaslužijo pohvalo.

Rezultati po skupinah STANDARDNI ŠAH

Skupina Število udeležencev Ime Priimek Osvojeno mesto Število točk
D14 11 Eva Nurtdinova 11. 2
D12 10 Sara Vida Milinković 6. 3
D12 10 Michelle Paulin Vohar 8. 3
F16 32 Jernej Kozlovič 1. 8
F16 32 Leon Mavsar 32. 1
F14 24 Tristan Stergar 9. 5
F14 24 Lan Furlan 20. 3
F14 24 Artur Jazbec 22. 3
F14 24 Marko Andonoski 23. 2,5
F12 29 Simon Furlan 26. 3,5
F8 15 Tibor Milharčič 7. 5
F8 15 Filip Močibob 13. 3

Rezultati po skupinah POSPEŠENI ŠAH

Skupina Število udeležencev Ime Priimek Osvojeno mesto Število točk
D14 11 Eva Nurtdinova 11. 1
D12 16 Michelle Paulin Vohar 6. 5
D12 16 Sara Vida Milinković 15. 1
F16 53 Jernej Kozlovič 1. 8,5
F16 53 Leon Mavsar 53. 1
F14 49 Tristan Stergar 14. 5
F14 49 Lan Furlan 21. 5
F14 49 Artur Jazbec 22. 4,5
F14 49 Mihailo Nađorđ 47. 2,5
F12 54 Simon Furlan 38. 4
F8 27 Tibor Milharčič 21. 4
F8 27 Filip Močibob 19. 4


Čestitke vsem udeležencem!

Ervin Pregelj


URADNA STRAN PRVENSTVA



Ocena:  Ogledov: 136  Zapisal: Damjan Japelj, dodano: 07.03.2024 09:43:58

03.01.2024 11:05:17

Ciklus turnirjev za osnovnošolce

Ciklus turnirjev za osnovnošolce 2023/2024

 Preberi več...

12.12.2023 08:39:37

OSNOVNOŠOLSKO OBALNO PRVENSTVO 2023/24

OSNOVNOŠOLSKO OBALNO PRVENSTVO - Tri zlate medalje za OŠ Koper V najstarejših kategorijah sta blestela Jernej Kozlovič in Eva Prodan…

 Preberi več...

04.10.2023 11:42:16

Ciklus turnirjev za Osnovnošolcev v šol. letu 2023/2024

Ciklus turnirjev za Osnovnošolcev v šol. letu 2023/2024

 Preberi več...


Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8

Najdi na strani
Naši donatorji in sponzorji