ŠK Val Koper
Novice
• Šahovski klub Val - Koper • Club scacchistico Val - Capodistria • Koper, 23.01.2018  domov - na začetno stran kontakti - pošlji vprašanje      
Januar - 2018
NePoToSrCePeSo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Glavna izbira
Izbrano za vas
Sponzorji in donatorji
Koristne povezave
Statistika strani
Skupaj objav 826
Skupaj ogledov 520818 strani
Oddano glasov 329

Skupaj 1172130 prikazov
Skupaj obiskov
Online 8 obiskovalcev
free counters
Postanite donator
Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!

Koledar prireditev - Januar - 2018
nedeljaponedeljektoreksredačetrtekpeteksobota
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21  22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

10.01.2018 10:33:52

4. turnir iz Ciklusa za osnovnošolce!


V petek, 15.12 2017, je na OŠ Koper potekal 4.turnir novega Ciklusa šahovskih turnirjev za osnovnošolce.

Nastopilo je 22 otrok iz več obalnih osnovnih šol.

Zmagovalec četrtega turnirja je Danylo Aksonov , ki je premagal vse nasprotnike.

Naslednji turnir je 26. januarja 2018!

VRSTNI RED

SKUPNO TOČKOVANJE

RAZPIS





Ocena:  Ogledov: 8  Zapisal: Damjan Japelj, dodano: 10.01.2018 10:33:52

22.12.2017 09:59:50



Naši mladi odlični na turnirju v Palmanovi




V Palmanovi je naš član Danilo Aksonov na mednarodnem odprtem prvenstvu Palmanove na C turnirju (1400 - 1800), osvojil 3. mesto . Vladislav Lazarev pa 10. mesto.

Čestitamo!



Ocena:  Ogledov: 17  Zapisal: Damjan Japelj, dodano: 22.12.2017 09:59:50

22.12.2017 09:55:45

Regijsko obalno prvenstvo OŠ


V soboto, 09.12.2017, je na OŠ Koper potekalo Področno Obalno šahovsko posamično prvenstvo.

Nastopilo je 52 otrok iz več obalnih osnovnih šol.

Na državno prvenstvo so se uvrstili:

- F15

1. Cencič Rafael (OŠ Livade)
2. Cenčič Tobija (OŠ Livade)
3. Tepič Milan (OŠ Vojke Šmuc)

- F12

1. Kozlovič Jernej (OŠ Koper)
2. Konec Ažbe (OŠ Anton Ukmar)
3. Tepič David (OŠ Vojke Šmuc)

- D15

1. Persič Urša (OŠ Livade)
2. Jajalo Julija (OŠ Livade)

- D12

3. Kljun Diti (OŠ Livade)
4. Puzič Eva (OŠ Livade)
5. Vitasovič Rebeka (OŠ Livade)



REZULTATI DEKLICE

REZULTATI FANTJE U12

REZULTATI FANTJE U15



Ocena:  Ogledov: 22  Zapisal: Damjan Japelj, dodano: 22.12.2017 09:55:45

22.12.2017 09:36:38

UMRL MIRKO HORVATIČ

UMRL MIRKO HORVATIČ

 Preberi več...

07.12.2017 19:54:10

23. Hit open 2018

23. Hit open 2018 - Razpis

 Preberi več...

06.12.2017 10:08:17

Razpis Področnega tekmovanja

Razpis PODROČNEGA POSAMIČNEGA šolskega tekmovanja v ŠAHU za DEČKE in DEKLICE (vsi letniki)

 Preberi več...


Stran: 1 2 3

Najdi na strani
Naši donatorji in sponzorji


























TOP SLO 100